Contact

Heeft u vragen die faculteitsspecifiek zijn of waarbij bepaalde kennis over uw vakgebied komt kijken, dan verwijzen we u door naar de toetsdeskundige van uw faculteit.

Voor algemene vragen over toetsing of over de website kunt u contact opnemen met de redactie.  

Faculteit Economie en Bedrijfskunde

Contact digitaal toetsen: digitoets-eb@uva.nl

Faculteit der Geesteswetenschappen

Contact digitaal toetsen: digitoets-fgw@uva.nl

  • mw. H.R.J. (Hannah) Kousbroek MA

    Toetsdeskundige

    H.R.J.Kousbroek@uva.nl | T: 0205252570

    Ga naar detailpagina
  • dhr. dr. P.G.F. (Peter) Eversmann

    Toetsdeskundige

    P.G.F.Eversmann@uva.nl | T: 0205252286

    Ga naar detailpagina

Faculteit der Maatschappijwetenschappen en Gedragswetenschappen

  • mw. dr. S.C.M. (Stephanie) Welten

    Toetsdeskundige Communicatiewetenschap

    S.C.M.Welten@uva.nl | T: 0205253750

    Ga naar detailpagina
  • dhr. E. (Elgin) Blankwater MSc

    Contactpersoon digitaal toetsen Communicatiewetenschap

    e.blankwater@uva.nl | T: 0205252965

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. Y.T.S.M. (Yvonne) Rijns

    Toetsdeskundige ILO

    Y.T.S.M.Rijns@uva.nl | T: 0205256327

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. S. (Sharon) Klinkenberg

    Contactpersoon digitaal toetsen Psychologie

    S.Klinkenberg@uva.nl | T: 0205256904

    Ga naar detailpagina
  • dhr. B. (Bart) van Loenen MSc

    Contactpersoon digitaal toetsen Psychologie

    B.vanLoenen@uva.nl |

    Ga naar detailpagina
  • mw. M.L. (Marthe) Heitbrink MSc

    Toetsdeskundige Psychologie

    M.L.Heitbrink@uva.nl | T: 0631314968

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. N.J. (Nynke) Kruiderink

    Contactpersoon digitaal toetsen Sociale Wetenschappen

    n.j.kruiderink@uva.nl | T: 0205254929

    Ga naar detailpagina
  • dhr. R.H. (Rutger) van der Heide

    Contactpersoon digitaal toetsen Sociale Wetenschappen

    R.H.vanderHeide@uva.nl | T: 0205253340

    Ga naar detailpagina
  • dhr. J.J. (Joep) van Drunen MSc

    Contactpersoon digitaal toetsen POW

    J.J.vanDrunen@uva.nl | T: 0205255226

    Ga naar detailpagina

Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica

  • mw. dr. N. (Natasa) Brouwer-Zupancic

    Contactpersoon digitaal toetsen FNWI/IIS

    N.Brouwer-Zupancic@uva.nl | T: 0205257986

    Ga naar detailpagina

Faculteit der Rechtsgeleerdheid

  • dhr. mr. G.P. (Guus) van Nifterik

    Toetsdeskundige

    g.p.vannifterik@uva.nl | T: 0205253447

    Ga naar detailpagina

Faculteit der Geneeskunde

W. van Rennes

w.vanrennes@amc.uva.nl

Contact (digitaal) toetsen: toetsen@amc.nl

Gepubliceerd door  Toetsing

13 juli 2018